Neopetsi foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lahe neopetsi foorum (:
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Müümise ja ostmise reeglid.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Gelza
Admin
Gelza


Postituste arv : 122
Join date : 11/03/2008
Age : 28
Asukoht : Hiiumaa

Müümise ja ostmise reeglid. Empty
PostitaminePealkiri: Müümise ja ostmise reeglid.   Müümise ja ostmise reeglid. I_icon_minitimeKolm Aug 27, 2008 11:25 am

Kui sa oled pakkunud, siis sa ei tagane sellest.

Mõtle enne korralikult läbi, kui hakkad oma kasutajat müüma. (Pärast hakkab kahju, aga meie süü see ei ole)

Võib teha oksjonit, et nt. üks pakub 30 tähte, teine 40 tähte ja kolmas 1 sms, siis ütled stop ja kui ta saadab smsi ära, siis on kasutaja tema oma. Kui ei saada, on ta petis.

Kui näete siin foorumis petiseid, öelge mulle. Ma kõrvaldan need.

Tähed / kuuepunnised ja smsid tuleb maksa ära
nädala jooksul.

Ideed jt. mured minu postkasti !


Teemat ei pane lukku !


Viimati muutis seda Gelza (Kolm Aug 27, 2008 11:26 am). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Kirjaviga oli.)
Tagasi üles Go down
https://eestineopets.forum.co.ee
PrettyFaerie

PrettyFaerie


Postituste arv : 11
Join date : 17/06/2009

Müümise ja ostmise reeglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müümise ja ostmise reeglid.   Müümise ja ostmise reeglid. I_icon_minitimeKolm Juun 17, 2009 4:24 pm

Eemm,, need Sms'id ja ähed naq mängukoopas vä Question
Tagasi üles Go down
Sed




Postituste arv : 1
Join date : 23/07/2009

Müümise ja ostmise reeglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müümise ja ostmise reeglid.   Müümise ja ostmise reeglid. I_icon_minitimeNelj Juul 23, 2009 5:21 pm

Kuna olen selle mängu jaoks juba antuke liiga vaaks saanud, siis tunnen huvi selle müümise vastu. Seda aga pärisraha eest. Kas selline asi oleks siin foorumis lubatud (kuigi tean, et tegelikult neopetsi kasutajaid raha eest müüa ei tohi)
Et kas ma tohiksin siin oma kasutaja müüki panna pärisraha eest?
Ei avalda neopetsi kasutajanime. (igaks juhuks, mõnel võib-olla tekib tahtmine kohe bännida mind Very Happy)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Müümise ja ostmise reeglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müümise ja ostmise reeglid.   Müümise ja ostmise reeglid. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Müümise ja ostmise reeglid.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Foorumi ja Chatboxi reeglid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Neopetsi foorum :: Müü / osta NP kasutaja.-
Hüppa: